01. slash 03.
O NAS

Kompleksowe realizacje na najwyższym poziomie

Już od ponad 25 lat Sarivo Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa działa na terenie Polski w charakterze Generalnego Wykonawcy.

Specjalizujemy się w realizacji projektów budowlanych, związanych ze wznoszeniem obiektów mieszkalnych oraz handlowo–usługowych. Tajemnicą naszego sukcesu są ludzie z profesjonalnymi uprawnieniami budowlanymi i projektowymi, nowoczesny park maszynowy oraz stale rosnące zaplecze techniczne. Od lat inwestujemy w rozwój, by podnosić poziom świadczonych usług. Dzięki temu możemy wykonywać złożone zlecenia z najwyższą jakością w oparciu o międzynarodowe standardy i normy budowlane.

Współpracujemy z inwestorami prywatnymi i publicznymi. Naszym celem jest budowanie pozytywnych relacji z każdym bez względu na branżę, rozmiar projektu oraz stopień skomplikowania przedsięwzięcia. Stawiamy na innowacyjność, terminowość oraz pełny profesjonalizm. Model biznesowy firmy Sarivo zakłada dostarczanie kompleksowych rozwiązań w ramach ustalonego budżetu i harmonogramu w atmosferze porozumienia oraz partnerstwa.

Naszym atutem jest umiejętne zarządzanie zmianą. W dynamicznym otoczeniu gospodarczym błyskawicznie reagujemy na pojawiające się problemy. Wątpliwe kwestie rozstrzygamy zawsze wspólnie z inwestorem i szukamy rozwiązań optymalnych z jego punktu widzenia. Jako Generalny Wykonawca przejmujemy pełną odpowiedzialność z tytułu wykonania umowy. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwoliło nam wypracować taką organizację pracy, która maksymalizuje wydajność, gwarantuje pełne bezpieczeństwo i skuteczną finalizację. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i uznanymi na rynku podwykonawcami oraz dostawcami.

Zdjęcie siedziby firmy Sarivo Zdjęcie recepcji firmy Sarivo
02. slash 03.
DLACZEGO
Dlaczego my?

Decydując się na współpracę z nami, zyskują Państwo godnego zaufania partnera, gwarantującego najwyższą jakość, terminową realizację i atrakcyjny cennik. Bazując na dotychczasowym doświadczeniu, jesteśmy pewni, że sprostamy nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom i doprowadzimy każdą inwestycję do końca zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz kosztorysem.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują doświadczonego i solidnego wykonawcy. Zapewniamy, że budujemy na solidnych fundamentach i dołożymy wszelkich starań, by efekt naszej współpracy przewyższył Państwa oczekiwania.

Ikona Doświadczenie
Doświadczenie
Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy wielu realizacjach
Ikona Wiedza
Wiedza
Posiadamy wielu wyspecjalizowanych inżynierów
Ikona Zasoby
Zasoby
Nasz zespół realizuje projekty wykorzystując nowoczesny sprzęt
Ikona Kontakt
Kontakt
Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem w trakcie wykonywania zlecenia
Ikona Mocne strony
Mocne strony
Optymalizacja cenowa wykonywanych projektów
03. slash 03.
LICZBY
Sarivo w liczbach
25
lata
na rynku
+
144
zrealizowanych inwestycji
+
241902
zrealizowanej powierzchni całkowitej
109471
zrealizowanej PUM
63405
zrealizowanej powierzchni handlowo-usługowe